İnsan Kaynakları

Ağaçlı Personeli Olmak…

Firmamızın en değerli sermayesi insandır. Çalışma arkadaşlarımıza keyifle çalışabilecekleri bir ortam  sunuyoruz. Alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri, iş ve kariyer hedefleri doğrultusunda katma değer sağlayabilecekleri huzurlu bir ortam. Biz çalışanlarımızın potansiyellerinin sınırları olmadığına inanıyor, onların hayallerini gerçekleştirebilmesi için zemin hazırlıyoruz.Daha fazla motive olabilecekleri, gelişim sağlayabilecekleri, içten ve samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

 

Ağaçlı Silo çalışanları; Ortak hedef çerçevesinde hızla yürümeyi göze alabilen, Gerektiğinde insiyatif kullanabilecek, kendinden emin ve kararlı, Sorumluluklarının farkında olan ve bunu işinde yansıtabilen, Liderlik vasıfları yüksek, gerektiğinde takım yönetebilecek, motivasyon odaklı, Yeniliklere açık, paylaşımcı, özverili ve araştırmacı, Müşteri odaklı, şeffaf, kalıcı dürüstlük ortamı kurabilen, Çevreye duyarlı, kültürel ve sanatsal yönleri gelişmiş, yaşam kalitesini artırarak daha verimli bir hayat sürdürme çabasındadır.

 

 

Ağaçlı Silo’da Kariyer

Ağaçlı Silo’da kariyer hedefleyen personel adaylarının genel açıdan takım çalışmasına yatkın, dürüst, özverili, zaman yönetimine hakim, liderlik vasıflarının farkında olan, sorumluluk sahibi, kurumun itibar ve değerlerine sahip çıkan, araştırmacı özelliklerle donanmış olmaları, hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlayacak faktörlerdir.

Ağaçlı Siloda Çalışmak İster misiniz?

Sizi; her açıdan güncel tutan,  isteklendiren, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

 

Aşağıdaki formu indirerek doldurunuz.

 

Formu doldurduktan sonra Dosya Seç butonuna tıklayarak formu seçiniz ve Gönder butonuna tıklayınız.

 

Başvurunuz Ağaçlı Silo İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir.

 

Başvuru Formunu Yükleyiniz

WhatsApp chat