Hızlı İletişim Bilgileri

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya ürünlerimizi yerinde incelemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Pzt-Cum: 08:00-18:15 | Cmt-Pzr: KAPALI Erenler OSB Mah. Cumhuriyet Blv. No:29 68220 Aksaray / Türkiye +90 (382) 502 03 00 +90 (382) 502 03 05 info@agaclisilo.com
  /  Haberler   /  Depolama çözümlerinde iddialı yeni bir isim: AĞAÇLI SİLO

Depolama çözümlerinde iddialı yeni bir isim: AĞAÇLI SİLO

“Müşterilerimizin beklediği kalite standardını, söz verilen zamanda, eksiksiz ve ekonomik olarak ulaştırmak, Ağaçlı Silo’nun paydaşlarına karşı sorumluluğu ve taviz vermediği müşteri memnuniyet politikasıdır. Sektöre adım attığımız ilk günde olduğu gibi, ticari kaygıyı arka planda tutarak, yukarıda belirtilen noktaları esas alan ve bu şekilde faaliyetlerini sürdüren bir firma olduğumuzu beyan ediyoruz.”

Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan Ağaçlı A.Ş., otel ve dinlenme tesisleri işletmeciliğinden turizm taşımacılığına; akaryakıt, gıda ve perakende dağıtım hizmetlerinden treyler ve dorse üretimine kadar çok geniş alanda hizmet veren bir şirket. 50 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan firma, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği yeni yatırımıyla da son derece iddialı. Yeni yatırım alanı olarak depolama ve taşıma çözümlerini belirleyen firma, altyapı çalışmalarını 2015 yılında başlattı. 2016 yılında da Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’ndeki merkezinden Ağaçlı Silo olarak hizmet vermeye başladı. 100 bin metrekarelik fabrika sahasında, yıllık 35 bin ton yüksek mukavemetli çelik işleme kapasitesine sahip olan firma, çok yeni bir firma olmasına rağmen kısa sürede adını duyurmayı başardı.

Ağaçlı Silo’nun CEO’su Korhan Ağaçlı, dergimizin Teknoloji Platformu köşesinin bu ayki konuğu oldu. “Sektörde var olmanın, mevcut pazarda alternatif oluşturmanın, Ağaçlı Silo kalitesi ile daha inovatif çözümlerle paydaşlarımızı buluşturmanın doğru olabileceğini düşünerek yola çıktık” diyen Korhan Ağaçlı, Ağaçlı Silo ile ilgili merak ettiğimiz soruları cevapladı.